POIR

O nas

Jesteśmy polską firmą, która od 2005 roku zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych i papieru oraz misek i kubków papierowych. Stawiamy na innowacyjność oraz niezawodność, dlatego też nasze zakłady wyposażone są w najnowszy sprzęt, dzięki któremu możemy produkować wyroby zgodnie z zasadami rosnących wymagań prawnych i bezpieczeństwa żywności oraz opakowań. Odpowiedzią na te wymagania jest przede wszystkim wprowadzony w Click-Pack w 2015 roku standard produkcji BRC PACKAGING, który jest gwarantem jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów.

Pracownicy są naszą siłą. Wiedza, doświadczenie i bogate zaplecze techniczne zespołu Click-Pack sprawia, że służymy fachowym doradztwem na każdym etapie projektu – od pomysłu, poprzez wdrożenia, aż po sklepową półkę. Wierzymy w elastyczność i bliską współpracę z Klientem. Oferujemy więc nie tylko gotowe opakowania i rozwiązania, ale jesteśmy także otwarci na wspólny rozwój, realizację indywidualnych i wypracowanych z Klientem produktów czy zasad współpracy.

Nasza misja:

  1. Jesteśmy innowacyjnym, wiarygodnym partnerem w zakresie produkcji i rozwoju opakowań. Wspieramy naszych klientów w osiąganiu coraz lepszych wyników sprzedażowych, produkując wysokiej jakości opakowania jednostkowe!
  2. Jesteśmy europejskim dostawcą proekologicznych opakowań, produkowanych z surowców pochodzących z certyfikowanych źródeł. Wspieramy inicjatywy środowiskowe i rozwijamy procesy recyklingowe w Europie dzięki idei Green Leaf!
  3. Jesteśmy rodzimą firmą odpowiadającą na potrzeby partnerów oraz pracowników. Dbamy o warunki Fair Play i możliwości rozwoju zawodowego np. inicjatywa well-being, certyfikacja SMETA, szkolenia.

Firmę Click-Pack wyróżnia:

  • elastyczność, kreatywność i indywidualne podejście
  • szybki proces decyzyjny, poparty efektywnym wdrożeniem
  • zaangażowany zespół
  • certyfikat BRC PACKAGING
  • duża wydajność produkcji przy zapewnieniu powtarzalnej, wysokiej jakości oferowanego wyrobu
  • wysoka jakość surowców

Nowe technologie:

Posiadamy odpowiednie zaplecze, by realizować nawet największe zlecenia. Wszystko dzięki dużej powierzchni dwóch zakładów (łącznie ok. 10 000 m²) oraz innowacyjnemu parkowi maszynowemu.

Wierzymy, że kompleksowa i bliska współpraca z Klientem, na każdym etapie realizacji projektu, jest gwarantem sukcesu i rozwoju biznesu, zarówno naszego Klienta, jak i naszego. Do każdego przyjętego zadania podchodzimy z tym samym zaangażowaniem i zorientowaniem na dostarczenie najlepszego jakościowo produktu.

Ekologia i ekonomia

Staramy się, aby nasze opakowania były ekonomiczne i ekologiczne. Doskonałym tego przykładem jest struktura materiału PET, z którego produkujemy opakowania przeźroczyste. Przyjmuje ona formę „kanapki” – wewnętrzna warstwa pochodzi z recyklingu (do 80% struktury), a dwie zewnętrzne są oryginalnym surowcem, zapewniając najwyższy standard higieniczny opakowań.
W 2020 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania wykonane z surowca pochodzącego z recyklingu. Zobacz nasze czarne opakowania premium tutaj.
Ponadto, opakowania z naszego PET-u jako mono-materiału (nie ma potrzeby stosowania laminatów, np. barier, jak w przypadku PP) są proste i tanie w powtórnym przetworzeniu, do czego nadają się w 100%. Opakowania wystarczy zmielić, a powstałe w ten sposób płatki można ponownie użyć przy produkcji zarówno nowych opakowań, jak i innych produktów np. popularnych bluz polarowych. Podobnie sytuacja wygląda z opakowaniami i kubkami oraz miskami papierowymi, które to są poddawane recyklingowi lub używane są do wytwarzania energii w procesie spalania – oczywiście im proces jest bardziej kontrolowany (np. spalanie w elektrowniach), tym bilans osiąganych korzyści jest większy!

Zobacz też

JAKOŚĆ AKTUALNOŚCI