POIR

Pokrywki

Idealne w przypadku sprzedaży napojów oraz żywności na wynos. Oferowane przez nas pokrywki do kubków, misek i innych opakowań ułatwią przechowywanie i pozwalają estetycznie wyeksponować zawartość pojemników na półce w sklepie, w kawiarniach, cukierniach czy też barach sałatkowych, a także zapewniają bezpieczny transport w przypadku cateringu.

Projektując pokrywki do kubków i opakowań na żywność, myślimy o ich walorach wizualnych, funkcjonalności, procesach technologicznych oraz o logistyce Klientów. Oprócz standardowych pokrywek produkujemy także te ze specjalnymi funkcjami, jak i z wartością dodaną – wszystko po to, by nasi Klienci mogli realizować swoje marketingowo-sprzedażowe cele.

Akcesoria dopasowane do Twoich potrzeb

Bogata gama oferowanych przez nas rozwiązań pozwoli Ci stworzyć opakowanie, które zagwarantuje atrakcyjną ekspozycję napojów lub innych oferowanych przez Ciebie produktów. Pokrywki wypukłe zapewniają odpowiednio dużo miejsca na bitą śmietanę, pozwalają zajrzeć do zakrytego nimi kubka, miski lub innego typu opakowania, a także umożliwią picie serwowanego przez Ciebie koktajlu przez słomkę – w ruchu, bez obaw o wylanie zawartości.

Proponujemy produkty, które sprawdzą się jednak nie tylko w sprzedaży kawy i herbaty, smoothie bądź jogurtów pitnych, lecz także mieszanek krojonych owoców czy pomidorów koktajlowych.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia szczelne zamknięcie pojemnika.

Posiadamy w swojej ofercie również pokrywki ze składaną łyżeczką, które umożliwiają spożycie produktu od razu po zakupie.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy