POIR

Pojemniki papierowe z otworami

Moda na zdrowe przekąski sprawia, że coraz więcej osób urozmaica nimi swoją dietę. Opakowania na owoce i warzywa są w stanie uchronić artykuły przed zgnieceniem w czasie transportu i umożliwiają firmom produkcyjnym przygotowanie estetycznych propozycji dla Klientów. Specjalistyczna formuła naszych pudełek sprawia, że przechowywane w nich towary przez długi czas wyglądają świeżo i apetycznie.

Specyfika przechowywania niektórych produktów (świeże i delikatne owoce i warzywa) sprawia, że oferowane przez Click-Pack modele opakowań są opracowane z uwzględnieniem tych wymagań. Kierując się innowacyjnością, stworzyliśmy konstrukcje, które nie tylko poprawiają cyrkulację powietrza wewnątrz opakowania, ale także zabezpieczają trzymany w nim produkt w trakcie transportu.

W przypadku sprzedaży tego typu produktów bardzo ważne jest, aby zapewnić im warunki, które pozwolą na uniknięcie szybkiego psucia. Świeżość jest jednym z podstawowych kryteriów, którymi w trakcie zakupów kierują się konsumenci. Warto zatem zadbać, aby oferowane produkty przyciągały wzrok i prezentowały się nienagannie.

Obecnie w ofercie posiadamy pojemniki o różnych kształtach i wymiarach. Nasze propozycje umożliwiają, w jednym pudełku, umieszczenie jednego rodzaju owoców lub warzyw, ale posiadamy również modele, które dzięki przegródce można wykorzystać do zapakowania naturalnych i zdrowych przekąsek.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy