POIR

Opakowania cukiernicze

Branża gastronomiczna jest jedną z tych, w których wygląd oferowanych produktów ma ogromny, czasem nawet kluczowy wpływ, na decyzje Klientów. Aspekt ten jest szczególnie ważny w cukierniach. Dostępne u nas opakowania cukiernicze z kartonu lub folii twardych (PET, PP, PS) przyczyniają się do podkreślenia wyjątkowych zdobień wykonanych na deserach. W naszej ofercie można znaleźć także rozwiązania przeznaczone do poszczególnych typów produktów, m.in. pączków czy muffinek.

Chcąc zapewnić, nie tylko odpowiednie zabezpieczenie, ale również zachęcającą ekspozycję delikatnym produktom spożywczym warto zaopatrzyć się w nasze plastikowe lub kartonowe opakowania cukiernicze. Jako producent, na podstawie wieloletniego doświadczenia projektujemy akcesoria, które zarówno kształtem, jak i rozmiarem w największym stopniu odpowiadają najczęściej przygotowywanym ciastom i deserom.

W naszej ofercie można znaleźć pudełka zamykane z zatrzaskami oraz takie, w których pokrywka stanowi osobny element. Dostępne artykuły różnią się pojemnością oraz wymiarami.

Opakowania wykonujemy zarówno z folii, jak i kartonu. Z chęcią zajmiemy się realizacją indywidualnych zleceń i przygotujemy propozycje pudełek szytych na miarę oczekiwań Klienta.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy