POIR

Czarne opakowania 100% recykling

W ostatnim czasie do naszej oferty sprzedażowej wdrożyliśmy całkowicie nowy produkt, z którego jesteśmy dumni:
czarne opakowania z recyklingu, dzięki którym przyczyniamy się do ochrony środowiska i efektywnie zmniejszamy ślad węglowy. Wszystko to czynimy, zgodnie z Polityką Zrównoważonego Rozwoju, w trosce o przyszłe pokolenia – chcemy bowiem dołożyć własną cegiełkę do zatrzymania zmian klimatycznych.

Czym właściwie są czarne opakowania z recyklingu?
Są to wyroby produkowane z ponownie przetworzonego surowca PET. Nasza oferta opakowań rPET, bo tak właściwie należałoby określić czarne produkty z recyklingu, obejmuje aż dziewięć modeli. Posiadamy w niej wysokiej jakości sosjerki, miski i pojemniki idealnie nadające się do przechowywania lub transportu żywności w higienicznych warunkach.
Warto podkreślić, że w naszym asortymencie dostępne są produkty rPET o pojemnościach od 100 do 2100 ml z możliwością zgrzania folią lub zamknięcia dopasowanymi wieczkami.

Zalety naszych czarnych opakowań rPET z recyklingu
Ogromną zaletą jest tutaj przede wszystkim to, że dzięki nim możliwe jest utrzymanie plastiku w obiegu zamkniętym – oczywiście z dużym pożytkiem dla środowiska. Nasze czarne opakowania rPET nie tylko bowiem pochodzą z recyklingu, lecz po wykorzystaniu bez problemu można przetworzyć je ponownie – mamy wówczas pewność, że nie przyczynią się one do zanieczyszczenia środowiska.
Jak pokazują obecne trendy rynkowe, dzisiaj konsumenci chcą mieć wybór, w czym zostaną dostarczone zamawiane przez nich produkty. Dzięki naszym opakowaniom mogą Państwo wyprzedzić konkurencję i pokazać swoim klientom, że środowisko naturalne nie jest Państwu obojętne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące asortymentu.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy