POIR

Kubki plastikowe i pokrywki

Na odżywcze koktajle i smoothie, na mrożoną kawę z bitą śmietaną, jak również do sprzedaży owoców i warzyw. W ofercie Click-Pack znajduje się szeroki asortyment kubków plastikowych z możliwością indywidualnego nadruku lub bez, które świetnie sprawdzą się zarówno w kawiarniach czy cukierniach, jak i w sprzedaży pomidorów koktajlowych, owoców sezonowych czy też gotowych sałatek owocowych. To także atrakcyjna propozycja dla firm cateringowych, szukających trwałych opakowań, gwarantujących estetyczne wyeksponowanie różnego typu przysmaków.

Nasze kubki plastikowe mogą być wykonane z PET i PP, a ich kształty i wymiary są zależne od oczekiwań Klienta. Dzięki temu otrzymasz produkt idealnie dopasowany do Twojej oferty.

Z Twoim logo, hasłem reklamowym lub dowolną grafiką

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w realizacji założeń marketingowych potrafi być odpowiednie przygotowanie kubków plastikowych. Zależy nam, aby produkt jak najlepiej odpowiadał na potrzeby Klienta, dlatego oferujemy nadruk nawet w 8 kolorach!

To Ty decydujesz, co zobaczą Twoi klienci, a ogranicza Cię praktycznie tylko powierzchnia zamówionych opakowań. Na ściankach pojemnika możemy nadrukować logo Twojej marki, nazwę Twojego lokalu czy też inne istotne, dla Twoich celów sprzedażowych, informacje.

Bogaty wybór akcesoriów

Do każdego z oferowanych kubków plastikowych (z nadrukiem bądź bez) produkujemy dedykowane pokrywki, nosidełka oraz inne akcesoria. Dobierając odpowiednie akcesoria stworzysz opakowanie, które docenią Twoi klienci – za trwałość, wygodę użytkowania i bezpieczne przechowywanie żywności.

Więcej informacji na stronie

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy