POIR

Kubki papierowe i pokrywki

 

Linia SUPERCUPS to bez wątpienia nasz flagowy produkt! Jednorazowe kubki papierowe z nadrukiem to bardzo atrakcyjny wizualnie sposób na podanie zarówno gorących, jak i zimnych napojów. Dzięki starannie dobranym surowcom wyróżniają się dużą trwałością oraz wysokim komfortem użytkowania – są optymalnie sztywne i pewnie trzymają się w dłoni.

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań można znaleźć również dwuścienne kubki papierowe – gładkie oraz karbowane, które dzięki swojej specjalnej konstrukcji, minimalizują ryzyko poparzeń przy serwowaniu gorących napojów.

5 kolorów nadruku!
Wykonujemy nadruk na całej zewnętrznej powierzchni kubka z wykorzystaniem zestawu barw CMYK + 1 kolor z palety Pantone®. Drukujemy dowolne grafiki, włącznie ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, odwzorowując nawet najmniejsze szczegóły z projektów.

Jednocześnie mamy do wyboru, dostępne od ręki, kubki z nadrukiem standardowym w wielu unikalnych wzorach oraz kubki białe bez nadruku.

Do każdego z kubków proponujemy szeroki wybór różnego typu pokrywek oraz akcesoriów takich jak np. owijki, nosidełka.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy