POIR

Opakowania na zamówienie

Jesteśmy firmą zorientowaną na elastyczną i bliską współpracę z Klientem. Dlatego też standardowa oferta Click-Pack została poszerzona o możliwość zaprojektowania i wyprodukowania opakowań na zamówienie, w oparciu o indywidualne potrzeby.

Idealne dopasowanie

Bogate zaplecze techniczne Click-Pack pozwala nam przygotować opakowania na zamówienie, dopasowane do specyfiki różnego typu produktów. Mogą one jednocześnie służyć wyłącznie celom promocyjnym, jak również stanowić dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem lub otwarciem produktu. Odpowiedni sprzęt i doświadczenie pozwalają nam zrealizować niemal każdy pomysł Klienta, bez względu na gabaryty produktu czy rodzaj dołączanych do niego gratisów.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by każde z przygotowywanych na zamówienie opakowań wyróżniało się na sklepowej półce. Efekt ten osiągamy, opracowując nowatorskie, funkcjonalne, estetyczne oraz mocno podkreślające walory produktu, rozwiązania. Atrakcyjna ekspozycja towaru pozwoli przykuć wzrok większej liczby klientów i zwiększyć tym samym jego sprzedaż.

Na pojedyncze sztuki i zestawy promocyjne

Produkując opakowania na zamówienie możemy wykonać różnego rodzaju pojemniki i akcesoria dla pojedynczych sztuk produktu. Tworzymy również dedykowane opakowania do zestawów promocyjnych.

Doskonałym przykładem dla branży spożywczej jest pokrywka PK_DL400MAR, która dzięki unikatowej, podwyższonej formie, pozwala na trójwymiarową ekspozycję na przykład logotypu Klienta.

W ofercie opakowań na zamówienie znajdują się także materiały wspierające sprzedaż w sklepie i pozwalające na atrakcyjne umieszczenie produktu lub kilku produktów w opakowaniu lub w zestawie promocyjnym. Są to indywidualnie projektowane:

  • blistry,
  • zawieszki,
  • wielopaki,
  • inne POSM.

W zależności od rodzaju produktu, czy też pomysłu na kampanię marketingową, możemy zaproponować wykonanie ich z tworzyw, takich jak PET, PS i PP bądź z kartonu.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy