Opakowania na zamówienie

Będąc firmą zorientowaną na elastyczną i bliską współpracę z Klientem, oferta standardowa Click-Pack została poszerzona o możliwość zaprojektowania i wyprodukowania opakowań w oparciu o indywidualne potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, by każde z opakowań przygotowywanych dla naszych Klientów było wyróżnialne na sklepowej półce. Efekt ten osiągamy, opracowując nowatorskie, funkcjonalne, estetyczne oraz mocno podkreślające walory produktu opakowania.

Doskonałym przykładem dla branży spożywczej jest pokrywka, która dzięki unikatowej, podwyższonej formie pozwala na trójwymiarową ekspozycję na przykład logotypu Klienta. W ofercie opakowań na zamówienie znajdują się także materiały wspierające sprzedaż w sklepie i pozwalające na atrakcyjne umieszczenie produktu lub kilku produktów w opakowaniu lub w zestawie promocyjnym, czyli blistry, hangery, duopacki oraz inne POSM.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy