POIR

Pojemniki plastikowe

Coraz więcej osób decyduje się na zastąpienie słonych lub słodkich przekąsek ich zdrowymi odpowiednikami. Nic więc dziwnego, że firmy świadczące usługę cateringu lub oferujące dania na wynos proponują swoim Klientom potrawy na bazie świeżych warzyw i owoców. W naszej ofercie można znaleźć opakowania na sałatki i surówki, które nie tylko zapewniają bezpieczny transport dań, ale również wyróżniają się na półce, tworząc wartość dodaną dla produktów naszych klientów.

Oferowane opakowania na sałatki i surówki charakteryzują się innowacyjnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Dopracowane zamknięcia, pełna wygoda użytkowania i wspomniany design pozwalają wyróżnić produkty naszych Klientów na tle konkurencji. Świetnym przykładem są modele serii DiamondOne®, których zastosowanie zwiększa sprzedaż.

Zajmujemy się produkcją opakowań jedno, dwu czy dla przykładu trzy-komorowych oraz trójdzielnych, a także tych zamykanych pokrywami lub dostosowanych do zgrzewania (np. z platynkami). Są one przeznaczone zarówno dla firm produkujących konkretny typ żywności, jak i tych, które potrzebują akcesoriów do pakowania jedzenia w miejscach sprzedaży.

Na szczególną uwagę w ofercie zasługują nasze pudełka na sałatki i surówki wykonane z PET. Są one przyjemne w dotyku i przezroczyste, a do tego barierowe.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy