POIR

Opakowania na jajka

Niektóre artykuły spożywcze wymagają szczególnej dbałości o bezpieczeństwo w czasie transportu, czy sprzedaży. Świetnym przykładem solidnego zabezpieczenia są opakowania na jajka. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane propozycje w największym stopniu spełniały swoją funkcję. Nasze propozycje stworzone są na podstawie autorskiego projektu. O ich wyjątkowości przesądzają, chociażby zaokrąglone rogi oraz możliwość aplikacji materiałów graficznych zarówno na zewnętrznej części, jak i wewnątrz.

Jesteśmy otwarci na realizację każdego indywidualnego zamówienia, dlatego też w naszej ofercie posiadamy opakowania o pojemności 10 jajek w różnych wielkościach. Niezależnie od rozmiaru, nasz produkt spełnia wszystkie wymagania dotyczące ochrony delikatnych towarów w czasie transportu.

Dzięki innowacyjnemu systemowi umieszczania etykiet bez użycia kleju i materiałowi PET, z którego są wykonane, pudełka na jajka dają nieograniczone możliwości komunikacji oraz w stu procentach nadają się do recyklingu. Na uwagę zasługuje też kompatybilność produktów z szybkimi maszynami pakującymi oraz wyoblenia krawędzi, które ograniczają ryzyko przecięcia torebki foliowej, w której się transportowane po zakupie.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy