Miski papierowe

Miski z linii SUPERCUPS są doskonałe do podania zarówno zupy, czy dań gorących na wynos, jak również sałatki czy też lodów gałkowych lub tajskich.

Oferowane przez nas miski papierowe to, dzięki zastosowaniu starannie dobranych surowców, bardzo wytrzymały, praktyczny i przede wszystkim bezpieczny sposób serwowania żywności, ale również doskonały produkt marketingowy dla naszych Klientów. Długo zachowują sztywność, co znacząco zwiększa komfort jedzenia.

Wykonujemy miski o pojemności od 150 ml do 1300 ml.

W naszej ofercie dostępne są zarówno białe miski papierowe, jak i z nadrukiem. Oferujemy szeroki wybór produktów dostępnych od ręki w standardowych wzorach oraz druk offsetowy na całej zewnętrznej powierzchni miski- aż sześć kolorów druku (CMYK + 2 kolory z palety Pantone®). Możliwe jest więc naniesienie nie tylko samego logo ale również dostarczonej nam grafiki. Dzięki temu miski z łatwością wpasują się do założeń identyfikacji wizualnej firmy.

Druk możliwy jest w aż 6 kolorach– zestaw czterech podstawowych barw CMYK oraz dwa kolory Pantone®.

Do naszych misek produkujemy również dedykowane pokrywki.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy