Opakowania cukiernicze

Branża gastronomiczna jest jedną z tych, w których wygląd oferowanych produktów ma ogromny, czasem nawet kluczowy wpływ na decyzje Klientów. Aspekt ten jest szczególnie ważny w kwestii przysmaków w cukierniach. Dostępne u nas opakowania cukiernicze z kartonu lub folii twardych (PET, PP, PS) przyczyniają się do podkreślenia wyjątkowych zdobień wykonanych na deserach. W naszej ofercie można znaleźć także rozwiązania przeznaczone do poszczególnych typów smakołyków, m.in. pączków czy muffinek.

Chcąc zapewnić nie tylko odpowiednie zabezpieczenie, ale również zachęcającą ekspozycję delikatnym produktom spożywczym warto zaopatrzyć się w nasze plastikowe lub kartonowe opakowania cukiernicze. Jako producent, na podstawie wieloletniego doświadczenia projektuje akcesoria, które zarówno kształtem, jak i rozmiarem w największym stopniu odpowiadają najczęściej przygotowywanym ciastom i deserom.

W naszej ofercie można znaleźć pudełka zamykane z zatrzaskami oraz takie, w których pokrywka stanowi osobny egzemplarz. Dostępne artykuły różnią w kwestii pojemności oraz wymiarów.

Opakowania wykonujemy zarówno z folii jak i kartonu. Z chęcią zajmiemy się realizacją indywidualnych zleceń i przygotujemy propozycje pudełek szytych na miarę oczekiwań Klienta.

Nasza oferta ciągle się rozwija a prezentowane produkty to tylko część naszego asortymentu. Zapytaj o opakowanie, którego szukasz - odpowiadamy w 24h. Formularz kontaktowy