O nas

Jesteśmy polską firmą, która od 2005 roku zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych oraz papieru. Stawiamy na innowacyjność oraz niezawodność, dlatego też nasze zakłady wyposażone są w najnowszy sprzęt, dzięki któremu możemy produkować wyroby zgodnie z zasadami rosnących wymagań prawnych i bezpieczeństwa żywności oraz opakowań. Odpowiedzią na te wymagania jest przede wszystkim wprowadzony w Click-Pack w 2015 roku standard produkcji BRC IoP, który jest gwarantem jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów.

Pracownicy są naszą siłą. Wiedza, doświadczenie i bogate zaplecze techniczne zespołu Click-Pack sprawia, że służymy fachowym doradztwem na każdym etapie projektu – od pomysłu, poprzez wdrożenia, aż po sklepową półkę. Wierzymy w elastyczność i bliską współpracę z Klientem. Oferujemy więc nie tylko gotowe opakowania i rozwiązania, ale jesteśmy także otwarci na wspólny rozwój oraz realizację indywidualnych i wypracowanych z Klientem zasad współpracy czy produktów

Firmę Click-Pack wyróżnia:

  • elastyczność, kreatywność i indywidualne podejście
  • szybki proces decyzyjny poparty efektywnym wdrożeniem
  • zaangażowany zespół liczący 60 osób kompetentnych specjalistów
  • certyfikat BRC IoP wersja 5
  • duża wydajność produkcji przy zapewnieniu powtarzalnej, wysokiej jakości oferowanego wyrobu
  • wysoka jakość surowców

Nowe technologie:

Posiadamy odpowiednie zaplecze, by realizować nawet największe zlecenia. Wszystko dzięki dużej powierzchni dwóch zakładów (łącznie ok. 5 000 m²) oraz jednego z najbardziej innowacyjnych parków maszyn.

Wierzymy, że kompleksowa i bliska współpraca z Klientem na każdym etapie realizacji projektu jest gwarantem sukcesu i rozwoju biznesu zarówno naszego Klienta jak i naszego. Do każdego przyjętego zadania podchodzimy z tym samym zaangażowaniem i zorientowaniem na dostarczenie najlepszego jakościowo produktu.

Ekologia i ekonomia

Staramy się, aby nasze opakowania były ekonomiczne i ekologiczne. Doskonałym tego przykładem jest struktura materiału PET, z którego produkujemy opakowania przeźroczyste. Przyjmuje ona formę „kanapki” – wewnętrzna warstwa pochodzi z recyclingu, a dwie zewnętrzne są oryginalnym surowcem, zapewniając najwyższy standard higieniczny opakowań. Ponadto, opakowania z naszego PET-u jako mono-materiału (nie ma potrzeby stosowania laminatów, np. barier, jak w przypadku PP) są proste i tanie w powtórnym przetworzeniu. Opakowania wystarczy zmielić, a powstałe w ten sposób płatki można ponownie użyć przy produkcji zarówno nowych opakowań jak i innych produktów, które nas otaczają – np. popularnych bluz polarowych.

Zobacz też

JAKOŚĆ AKTUALNOŚCI