Kartony do pizzy z atestem

 Kartony do pizzy w ofercie Click-Pack to jedyne dostępne w Polsce opakowania do pizzy z  europejskim atestem do bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi, w tym również  mokrymi i tłustymi.

 Posiadamy europejski atest FOOD CONTACT gwarantujący, że opakowania nie zawierają substancji szkodliwych, których migracja do pizzy jest niebezpieczna dla zdrowia Konsumentów!
 

Zastosowanie kartonów z atestem FOOD CONTACT gwarantuje, że smak i zapach pizzy nie zostaną zmienione! Opakowania nie będą wydzielać nieprzyjemnych zapachów!

Na życzenie Klienta przygotujemy logowanie / nadruk opakowania  na wszystkich dostępnych powierzchniach tj. góra, spód, boki w całej gamie CMYK, w jakości, która przewyższa jakość oferowaną na rynku! Kolory na naszych opakowaniach są zawsze żywe, wyraziste i trwałe! Nasz nadruk to Twoja gwarancja wyróżnienia swojej pizzerii i wyeksponowania swoich mocnych stron na rynku!

 

Zakłady produkcyjne, w których produkujemy nasze opakowania posiadają najnowsze certyfikaty ekologiczne:


Forest Stewardship Council  (FSC) to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata, skupia m.in. firmy przetwórstwa drzewnego i papierniczego, sieci handlowe oraz osoby prywatne, zainteresowane odpowiedzialną gospodarką leśną.

 International Food Standard (IFS/ BRC w UK) to jednolity, międzynarodowy standard bezpieczeństwa opracowany dla wszystkich producentów żywności i uczestników łańcucha żywnościowego, uznawany jest na całym świecie przez 65% podmiotów zajmujących się handlem żywnością. Funkcjonowanie standardu przekłada się na wzrost zaufania klientów.

 

Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes (PEFC) jest niezależną, pozarządową organizacją non-profit, której głównym celem jest promocja trwale zrównoważonej gospodarki leśnej przez certyfikację wykonywana przez jednostki niezależne. PEFC dostarcza mechanizm potwierdzającego, że nabywcy drewna i wyrobów z papieru promują zrównoważoną gospodarkę leśną. 

 

  Idź do sklepu   Zapytaj o produkt