Szanowni Państwo,

Firma Click-Pack jest polską, nowoczesną firmą produkcyjno-handlowo-usługową, obecną na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w produkcji opakowań jednorazowych dla gastronomii oraz opakowań dla firm przemysłowych produkujących żywność czy artykuły techniczne. W naszej ofercie znajdują się opakowania papierowe oraz termo-formowane, tj. produkowane z PET, OPS, PS czy PP. Głównie są to jednorazowe opakowania do sałatek, pojemniki do surówek, kartonowe opakowania z atestem do pizzy, jednorazowe kubki papierowe do napojów gorących (w tym vending-owe), pokrywki do kubków, czy wyposażenie do małej gastronomii.

Duża część naszych opakowań to wzory zastrzeżone, dzięki czemu produkty naszych Klientów wyróżniają się jakością czy wzornictwem na tle konkurencyjnych, podobnych produktów. Oczywiście, oprócz gotowych opakowań i rozwiązań, chętnie realizujemy zlecenia na produkty „szyte na miarę”, tj. indywidualnie, zaprojektowane wedle konkretnych potrzeb klienta. Jeśli nie ma na rynku opakowania, które Państwu odpowiada, to my je dla Państwa zaprojektujemy i dostarczymy, dbając o efekt końcowy i jakość finalnego produktu. Posiadamy również studio graficzne, które w ramach współpracy przygotuje dla Państwa projekt opakowania zgodny ze standardami prawnymi. 

Nasza firma posiada jeden z najnowszych parków maszyn, produkuje aktualnie w 2 lokalizacjach na powierzchni ok. 6 000 m², co zapewnia wysoką wydajność i możliwość realizacji nawet największych zleceń.  

Celem zespołu Click-Pack jest kreowanie wartości, wspierając Klientów na każdym etapie i w każdej sytuacji wymagającej nieszablonowego podejścia do projektowania i produkcji opakowań jednorazowych do żywności. Gwarantujemy, że bez względu na wielkość zamówienia do jego realizacji podchodzimy zawsze z pieczołowitością i zaangażowaniem, a nasze opakowania i pojemniki są zgodne z najwyższymi standardami na rynku.

Mając na uwadze obowiązujące wymogi, nasze produkty są produkowane wg standardów ISO 9001 czy BRC IoP (certyfikacja w najnowszej VI wersji) .

Działamy kompleksowo, dlatego współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu na rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzicie czas i zyskacie pewność, że produkt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami oraz najwyższej jakości.

Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz zapytań.

 

Zespół Click-Pack